KONST / Litografier / Litografi 7278019
nr 727 8019
Litografi
sign. Elgi, Jonah, 87/250, motivets mått: 60x87
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 november 2011
kl 17:29:42
100 kr
200 kr
200 kr
250 kr
Signe Persson-Melin (f. 1925)